Co umíme?
Vytváříme obaly na pro různé produkty a využití. Každá má svá specifika a možnosti finálních zušlechtění. Dobře víme, že obal prodává. Je tedy jen na vaši fantazii, jak bude vypadat finální produkt. A my vám pomůžeme na cestě k tomuto cíli.
 

Obaly na potraviny s technologií tisku a lakování Low Migration

Potravinové obaly vyrábíme z hladkých lepenek (levných bílo-šedých nebo případně z dražších bílo-krémových či bílo-bílých). K dispozici máme i karton s bariérovým nátěrem na rubové straně, který brání prostupu mastnoty a vlhkosti. Pro těžší, větší výrobky nebo skupinová balení nabízíme třívrstvou vlnitou lepenku. Námi používané kartony, barvy a laky mají certifikaci pro kontakt s potravinou.

Obaly na léky a doplňky stravy

Farmaceutické a zdravotnické prostředky jsou zpravidla baleny do bílo-bílých hladkých lepenek. Obaly pro léky mohou mít vyraženo Braillovo písmo. Krabičky pro doplňky stravy mají často povrchové zušlechtění parciálními laky, foliovou ražbou nebo slepotiskem. Lékovkové krabičky mohou být baleny na plnicích automatech díky správně zvolené konstrukci obalu a předlomům při lepení lékovek.

Designové krabičky na kosmetiku a podobný sortiment

Obaly pro kosmetiku, dražší výrobky nebo dárková balení jsou zpravidla komplikovanějším obalem, často sestávajícím z více dílů. Naši konstruktéři navrhují obaly nejen s ohledem na technickou funkčnost, ale především s ohledem na design. Pro kosmetiku lze využít naši nabídku přírodních nenatíraných kartonů nebo speciálních grafických kartonů. Obaly doporučujeme zvýraznit povrchovým zušlechtěním, jako jsou efektové laky, parciální laky, laminace, foliová ražba se slepotiskem a barevnou nebo efektovou folií apod. Dárková balení mohou být doplněná průhledovým okénkem.

Balení průmyslových produktů a spotřebního zboží

Funkční obal za přijatelnou cenu je cílem při návrhu a výrobě obalů pro průmyslové výrobky a spotřební zboží. Většinou se volí jednodušší potisk a ochranný celoplošný disperzní lak. Pro průmyslové obaly doporučujeme hladké kartony vyšší gramáže a zejména pak vlnité lepenky. Krabice mohou být doplněny vnitřními výstelkami. Specialitou pak mohou být výstelky s podlepením pro zvýšení jejich pevnosti.

Display a skupinové balení

Pro potřeby transportu a vystavení více krabiček navrhujeme displeje či skupinová balení. Krabice mohou mít odtrhávací vrchní část nebo samostatnou krycí manžetu, případně víko. To pak může sloužit jako topper s reklamou na vystavený produkt. Často se však kombinují potištěné a nepotištěné díly s cílem optimalizovat cenu. Displeje, transportní a skupinová balení zpravidla vyrábíme z vlnitých lepenek. Je-li to z marketingového hlediska potřebné, tak i tyto obaly mohou být zvýrazněny parciálním lakování či foliovou ražbou.

Potahovaná kartonáž, luxusní obaly

Jedinečným segmentem je potahovaná kartonáž navozující pocit luxusu a poctivého řemesla. Technicky se jedná korpus z lepenky o tloušťce 1 až 3 mm a potahu, který je celoplošně nalepen nejen z vnější strany krabičky, ale především zahnut kolem všech rohů a hran. Tím je zaručena vysoká pevnost a dlouhá životnost obalu, který pak často slouží v domácnosti k ukládání nejrůznější drobností po řadu let. Na potahy lze použít jak hlazené natírané materiály s celoplošným potiskem, tak celou škálu speciálních potahových papírů různých barev a struktur. Aplikace efektových laků, laminací a zejména foliových termoražeb se přímo nabízí. Obal může být v provedení dno a víko samostatně, nebo odklápěcí víko s magnetem či stuhou.

Jsme tu pro Vás!

Rádi vám pomůžeme s výrobou obalů na produkty nebo vytvoříme cenovou nabídku. Ptejte se, jsme tu pro vás!