Jak probíhá výroba obalů

Potřebujete obal pro Váš produkt? Abychom jej pro Vás mohli vytvořit, potřebujeme produkt samotný nebo alespoň jeho rozměry a hmotnost. Rozměry kvůli velikosti obalu, hmotnost pro výběr vhodného materiálu. Pokud již máte představu, jak by obal měl vypadat, sdělte nám ji. Máme šikovné konstruktéry, kteří na základě těchto informací navrhnou konstrukci a vyplotrují konstrukční vzorek, který Vám pošleme k vyzkoušení a odsouhlasení. Případně provedeme úpravy tak, aby obal plně vyhovoval – jak produktu, tak Vaší představě. Po odsouhlasení konstrukce Vám zašleme zákres pro vložení grafiky. Více pro vytvoření grafiky zde.

Naši grafici data před tiskem zkontrolují a případně poradí s jejich úpravou. Po vytištění probíhá další zpracování, tedy případná povrchová úprava jako laminování, UV-lak nebo ražba, kašírování, vlepování okének, poté výsek a lepení.

Pro výsek je potřeba výseková forma, která se vyrábí po odsouhlasení konstrukce obalu a schválení tiskových dat. Náklady na její výrobu jsou jednorázové a platí se při první objednávce. Výseková forma se používá opakovaně při další výrobě daného obalu.

Ve finále Váš obal (krabičky) zabalíme a odešleme na místo určení. 

Jsme tu pro Vás!

Rádi vám pomůžeme s výrobou obalů na produkty nebo vytvoříme cenovou nabídku. Ptejte se, jsme tu pro vás!